مقاله

ایربگ چانگان

irbag

ایربگ چانگان بخش مهمی از قطعات خودروی چانگان را تشکیل میدهد که سبب میشود در اثر وقوع حوادث غیر مترقبه  و حوادث غیر قابل پیشبینی سر نشینان چانگان دچار آسیب های جدی نشوند و از مرگ و میر سرنشینان جلوگیری به عمل آید. برای اما برای خرید ایربگ چانگان باید نکاتی را رعایت کنید تا همانند خرید دیگر قطعات چانگان در دام ایربگ چانگان تقلبی نیوفتید. در ادامه به اهمیت ایربگ چانگان خواهیم پرداخت و سپس راه حلی برای خرید ایربگ چانگان اصلی به شما ارائه خواهیم نمود.

ایربگ چانگان چقدر موثر است؟

ایربگ ها بسیار مهم هستند و نمی توان اهمیت آنها را در ارتقای ایمنی راننده و سرنشینان خودرو نادیده گرفت. کیسه‌ های هوا واقعاً نمی‌توانند از وقوع یک تصادف خطرناک جاده‌ای مانند برخی ویژگی‌های ایمنی پیشرفته از جمله Lane Assist، کنترل برخورد از جلو، سیستم جلوگیری از تصادف و کنترل خودکار اضطراری جلوگیری کنند، اما باعث می‌شوند راننده و سرنشینان خودرو از صورت، قفسه سینه و سر محافظت کنند.

ایربگ های چانگان نه تنها سرنشینان خودرو را از برخورد اجسام پرنده از بیرون نجات می‌دهند، بلکه اطمینان حاصل می‌کنند که در صورت برخورد مرگبار با اجسام سخت داخلی خودرو برخورد نکنند. میزان تلفات تصادفات جاده ای خطرناک با بازکردن ایربگ کاهش یافته است.رانندگان باید همیشه در حین رانندگی کمربند ببندند زیرا در صورت خم شدن راننده می توان به بهترین مزیت حفاظت از کیسه هوا دست یافت. هنگامی که راننده و سرنشینان از کمربند ایمنی استفاده می کنند و در صورت تصادف زیاد حرکت نمی کنند، احتمال آسیب بیشتر کاهش می یابد.

ایربگ چانگان

ایربگ چانگان

  • ایربگ چانگان در هنگام تصادف بالشتک بسیار مهمی را برای افراد فراهم می کنند. آنها معمولاً پنهان هستند اما با شروع تصادف فوراً باد می شوند.
  • کیسه هوای جلو در تمام خودروهای سواری خارجی جدید از سال مدل 1999 مورد نیاز بوده است.
  • ایربگ های جانبی به طور خاص اجباری نیستند، اما تقریباً همه سازندگان آنها را به عنوان تجهیزات استاندارد به منظور برآورده کردن الزامات حفاظت جانبی فدرال در نظر می گیرند.
  • کیسه هوای جلو مرگ و میر راننده در تصادفات از جلو را 29 درصد و مرگ و میر سرنشینان 13 ساله و بزرگتر صندلی جلو را تا 32 درصد کاهش می دهد.
  • کیسه های هوای جانبی که از سر محافظت می کنند، خطر مرگ راننده خودرو در تصادفات سمت راننده را تا 37 درصد و خطر راننده SUV را تا 52 درصد کاهش می دهند.

 

اگر کیسه هوا به درستی باز نشود چه؟

پر شدن ناگهانی کیسه های هوا در حین تصادف نیز می تواند باعث آسیب به سرنشینان خودرو شود، اما این صدمات در مقایسه با صدمات ناشی از تصادف بدون باز شدن کیسه هوا جزئی خواهد بود. با این حال، مواردی از عقب وجود داشته است که باد کردن نامناسب یا خطرناک کیسه‌های هوا منجر به صدمات شدید به سرنشینان خودرو شده و همچنین در موارد معدودی منجر به مرگ شده است. در سال 2016، کیسه های هوای یک شرکت ژاپنی تاکاتا به دلیل حساسیت به گرما و رطوبت معیوب شناخته شدند.

این ایربگ ها باعث مرگ 16 نفر در سراسر جهان شدند، زیرا باد کردن نامناسب این ایربگ ها مسافران و رانندگان خودرو را در معرض اجسام نوک تیز خارج شده از مجموعه کیسه هوا قرار می داد که باعث صدمات جدی و در برخی موارد منجر به مرگ می شد. این نقص کیسه هوا نیز دلیلی برای فراخوان بزرگترین خودروهای جهان بود که همچنان ادامه دارد. همه برندهای بزرگ خودرو، خودروهای دارای کیسه هوای تاکاتا را فراخوانی کرده اند تا بتوان کیسه های هوای معیوب را تغییر داد.

اخیراً، تویوتا تقریباً 40000 خودروی خود را تنها از امارات به دلیل نقص کیسه هوای تاکاتا فراخوان کرده است. این حادثه مربوط به نقص کیسه هوا به صورت یکباره رخ داده است و اکثر ایربگ ها ایمن هستند و می توانند نقش اصلی خود را برای محافظت از مسافران و راننده در برابر صدمات مرگبار ایفا کنند.

محتوای پیشنهادی: قطعات چانگان cs35

ایربگ چانگان

ایربگ چانگان

چگونه در دام ایربگ چانگان تقلبی نیوفتیم؟

برای خرید ایربگ اصلی خودرو های چینی موجود در ایران، ممکن است دچار مشکل شوید چرا که این یک خرید حساس است و در صورتی که حادثه ای رخ دهد، خرید امروزه شما باید مانع آسیب دیدن  شما شود. اما برای خرید ایربگ چانگان اصلی پیشنهاد ما به شما شرکت بازرگانی برادران پارت است. با افزایش روزافزون واردات خودرو و پیشرفت صنعت اتومبیل در ایران، شرکت بازرگانی برادران پارت با هدف بهبود ارتباط با مشتریان خود، مسیر ارتباطی به صورت آنلاین برقرار کرده است و بهترین خدمات را در زمینه فروش قطعات برلیانس، آریو، چانگان، دانگ فنگ و کوئیک ارائه می دهد.

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن اینترنت، خرید محصولات به ویژه خرید قطعات خودرو به صورت آنلاین صورت می پذیرد. شرکت بازرگانی برادران پارت در تلاش است تا شما عزیزان بتوانید قطعات اتومبیل خود را از معتبرترین نمایندگی ها خریداری کنید. شرکت بازرگانی برادران پارت در تلاش است که با وجود مشکلات حاکم، با کیفیت ترین قطعات خودرو را با کمترین سود و بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.  لازم به ذکر است تمامی قطعاتی که در برادران پارت ارائه می شود دارای استاندارد بوده و به صورت مستقیم به کشور وارد می شود.

براداران پارت در تلاش است تا رضایتمندی مشتریان خود را به بهترین نحو جلب کند. شما عزیزان می توانید برای خرید ایربگ چانگان CS35 به بخش فروشگاه این مجموعه مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.عمده مشکلات کسانی که دارنده خودرو چینی هستند این است که نگران خرید قطعات یدکی تقلبی می باشند. بازار ایران در زمینه قطعات چینی متنوع است و قطعات تقلبی و غیر اصل به وفور یافت می شود.

 

نتیجه گیری

ایربگ چانگان

ایربگ چانگان

خرید ایربگ چانگان همانند خرید دیگر قطعات خودرو نیست چرا که خرید ایربگ چانگان از اهمیت بییشتری برخوردار است و در صورت سهل انگاری ممکن است جان خود و خانواده خود را به خطر بیاندازید. از این رو باید برای خرید ایربگ چانگان خود حداکثر دقت را به کار گیرید. برای یک خرید بدون دغدغه میتوانید همین الان با کارشناسان ما در برادران پارت تماس بگیرید تا ایربگ چانگان اصلی خود را در اختیاز بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *